Produkty


Już ponad pół miliona użytkowników sprężarek JUN-AIR na całym świecie może cieszyć się ich cichą i niezawodną pracą tak potrzebną w codziennym intensywnym użytkowaniu. Doceniają oni zarówno ich energooszczędność, która przekłada się na koszty ich użytkowania, jak i jakość dostarczanego przez nie powietrza.

Firma JUN-AIR wprowadziła na rynek pierwsze kompresory ponad 50 lat temu i od tego czasu trwa stały rozwój technologii i wzornictwa, co w sposób naturalny zaowocowało dynamicznym wzrostem liczby obszarów zastosowań sprężonego powietrza - w klinikach dentystycznych, szpitalach, laboratoriach, transporcie, gastronomii, reklamie…. żeby wymienić tylko kilka z nich…

 Firma JUN-AIR inwestuje w najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu sprężarki charakteryzują się nowoczesnym i eleganckim wyglądem, który odpowiada jakości urządzeń i znakomicie pasują do miejsc, gdzie są instalowane.

 Parametry użytkowe i wzornictwo stanowią główne kryteria w procesie konstruowania nowych modeli. Jednocześnie zagadnienia ochrony środowiska, energooszczędność, łatwość obsługi i niezawodność to problemy, którym na stałe nadano znaczenie priorytetowe.

 JUN-AIR dostarcza kompletne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika dostarczając ciche i czyste sprężone powietrze wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne.

Kontakt z nami

OXYMED

93-620 Łódź,
ul. Bronisin 34

tel. kom. 601 236 877
tel. kom. 601 232 077
tel. kom. 605 268 776

e-mail: biuro@oxymed.pl
Napisz do nas