Cechy produktów

 Elastyczny montaż


W zależności od potrzeb użytkownika, ten sam model sprężarki, znajduje zastosowanie w różnych aplikacjach. Aby sprostać takim wyzwaniom sprężarka musi być zaprojektowana do różnorakich zastosowań oraz pozwalać na elastyczny montaż w ograniczonej przestrzeni. Przykładem takich możliwości jest model OF302 ze zbiornikiem o objętości 4 l, który może być montowany zarówno w poziomie jak i w pionie. Rama, w której zamontowana jest sprężarka, posiada gumowe nóżki zapewniające stabilną pozycję podczas pracy na płaskich powierzchniach takich jak: podłoga, półka lub wnętrze szafki. Równocześnie, dzięki uchwytom montażowym, istnieje możliwość powieszenia takiej sprężarki na ścianie lub bezpośrednio na obudowie urządzenia, z którym ma ona współpracować.

 

 

 

Obudowy


Poza obudowami standardowymi, firma JUN-AIR oferuje możliwość dostarczenia sprężarki w obudowie dopasowanej do indywidualnych wymagań użytkownika. Dzięki bliskiej współpracy z użytkownikiem, przy projektowaniu takiego rozwiązania, istnieje możliwość przystosowania wnętrza obudowy sprężarki do montażu dodatkowych elementów lub urządzeń dostarczonych przez użytkownika. Ostateczny montaż takiej obudowy może być wykonany przez firmę JUN-AIR lub przez samego użytkownika.

 

 

 

 

 

 

Kompleksowe rozwiązania


Wielu klientów zdecydowało się powierzyć firmie JUN-AIR przygotowywanie sprężarek współpracujących z ich produktami. Wiąże się to nie tylko z dostarczeniem niezawodnego sprzętu ale równie z odpowiednim jego przygotowaniem wliczając w to pomalowanie i oznaczenie zgodnie z wymogami klienta, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji technicznej oraz instrukcji obsługi.

 

 

 

 

 

 

Projektowane z myślą o prostocie


Wiele z rozwiązań konstrukcyjnych sprężarek projektowanych przez firmę JUN-AIR we współpracy z klientem przystosowanych jest do współpracy z rożnego rodzaju urządzeniami. Tak jak i same urządzenia sprężarki również wymagają okresowej obsługi technicznej. Aby ułatwić przeprowadzenie niezbędnych czynności obsługowych wszystkie podzespoły sprężarki, które wymagają okresowej uwagi, montowane są tak, żeby dostęp do nich nie stanowił kłopotu. Również manometry, regulatory i wyłączniki montowane są w miejscach łatwo dostępnych co zapewnia wygodę i łatwość codziennego użytkowania sprężarki.

Kontakt z nami

OXYMED

93-620 Łódź,
ul. Bronisin 34

tel. kom. 601 236 877
tel. kom. 601 232 077
tel. kom. 605 268 776

e-mail: biuro@oxymed.pl
Napisz do nas